
Târgul de Ziua Îndrăgostiţilor şi de Mărţişor este organizat de Primăria Târgovişte pentru perioada 10 februarie-9 martie. În această perioadă dâmboviţenii vor găsi comerciaţii în pavilionul instalat pe Platoul Prefecturii şi vor putea alege un cadou din marfa expusă.



0 comentarii:
Trimiteți un comentariu