baschetbalistele de la CS Municipal Targoviste au disputat cel de-al 19 -lea meci, din actualul sezon competitional, pe terenul celor de la CS Muncipal Satu Mare, grupare ce ocupa locul 6, inaintea acestui joc.
Targovistencele au reusit sa se impuna, la limita, 68-69, pe sferturi: 22-15, 15-13, 10-20, 21-21! Dupa victoria din aceasta dupa-amiaza, fetele de sub Turn revin pe prima pozitie a clasamentului, acumuland 37 de puncte (18 victorii si 1 infrangere).



0 comentarii:
Trimiteți un comentariu